telefon 0232 347 70 63

İzmir'in Nalbur ve Usta Hizmet Merkezi: Çilingir - Boyacı - Tesisatçı- Korniş - Hırdavat

Üye Ol veya Giriş Yap

Eminel Ticaret

Eminel Ticaret
Uzun yıllardır Bornova Özkanlar'da inşaat malzemeleri satışı yapan mağazamızda hizmet verdik. Artan ürün ve hizmet yelpazemize parelel gelişen teknoloji ve iletişim imkanlarıyla birlikte siz değerli müşterilerimiz daha kolay ulaşıp hizmet vermek için web sitemizi kurduk.
İzmir Acil Usta servisi Eminel Ticaret olarak hizmet veriyor. İzmir'de Boyacı, Çilingirci, Tesisatçı, Korniş montajı ustası, şofben, termosifon, hırdavat ve bilumum inşaat malzemeleri satışı yapan Özkanlar'da bulunan nalburiye mağazamızdan hizmet veriyoruz.
İşlerinizi garantili yaptırabilirsiniz.
Her çeşit inşaat malzemeleri satışımızın yanı sıra boya, su, doğalgaz ile ilgili tüm malzemeleri bizden temin edebilir, ustalarımızla da hizmet alımı yapabilirsiniz.

İster firmamızdan isterseniz başka yerden alın fark etmez, her türlü inşaat boya (yer, duvar, kapı, demir, ahşap boya işlerinizi ustalarımıza yaptırabilirsiniz.


SIHHİ TESİSAT

Su Tesisatı alanında her türlü temiz su, sıcak su ve pis su alt yapısının hazırlanması ve montaj işlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

KAT KALORİFERİ TESİSATI

Tek katlı binalarda kat kaloriferi sistemi en uygun yoldur. Günümüzde çok katlı binalarda da ortaya çıkan problemler sebebiyle kat kaloriferi uygulamaları yaygınlaşmıştır.

DOĞALGAZ TESİSATI


Firmamız bu alanda her türlü doğalgaz işleri için çözüm ortağınız olmaktadır. Şartname kuralları çerçevesinde hem proje hem de uygulama noktasında sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

21.05.2024

MesajYaz
-